Когенерация в Украине

КОГЕНЕРАЦИЯ В УКРАИНЕ

...наш опыт строительства газовых электростанций на базе газопоршневых мини-ТЭЦ*
карта сайта | контакты
О нас Аналитика Коммерческая информация
 

Справка по поиску


Главная / Аналитика / Законодательное поле Украины / Постановления НКРЭ / Про затвердження на 2005 рік граничного розміру плати за надання інформаційних послуг

Про затвердження на 2005 рік граничного розміру плати за надання інформаційних послуг

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
19.10.2005 N 935
Про затвердження на 2005 рік граничного розміру плати за надання інформаційних послуг, що надаються ліцензіатами з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами (які мають додатково ліцензії на право здійснення діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом) постачальникам електроенергії за нерегульованим тарифом
( Дію Постанови продовжено на 2006 рік згідно з Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики N 1257 від 28.12.2005 ) ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики N 911 від 14.07.2006 )
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 21.04.1998 N 335/98 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити на 2005 рік граничний розмір плати за надання інформаційних послуг (на місяць), що надаються ліцензіатами з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами (які мають додатково ліцензії на право здійснення діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом) постачальникам електроенергії за нерегульованим тарифом, згідно з переліком робіт, які входять до складу інформаційних послуг постачальникам електроенергії за нерегульованим тарифом (додається):
за умови наявності у споживачів, постачання електричної енергії яким здійснює постачальник електроенергії за нерегульованим тарифом, локального устаткування збору і обробки даних - 100 грн. (без ПДВ) з розрахунку на 1 споживача;
за умови відсутності у споживачів, постачання електричної енергії яким здійснює постачальник електроенергії за нерегульованим тарифом, локального устаткування збору і обробки даних, встановлення якого є обов'язковим відповідно до Правил користування електричної енергії та термін встановлення минув - 100 грн. (без ПДВ) з розрахунку на 1 точку обліку електричної енергії;
за умови відсутності у споживачів, постачання електричної енергії яким здійснює постачальник електроенергії за нерегульованим тарифом, локального устаткування збору і обробки даних, встановлення якого не є обов'язковим відповідно до Правил користування електричної енергії, згідно з нижченаведеними розрахунками цієї плати, але не більше 5% від вартості послуг з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами відповідному споживачу:
( Абзац четвертий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики N 911 від 14.07.2006 )
40 грн. (без ПДВ) з розрахунку на 1 точку обліку електричної енергії, якщо кількість точок обліку електричної енергії споживача до 10 (включно);
400 грн. (без ПДВ) за 10 точок обліку електричної енергії та додатково 20 грн. (без ПДВ) за кожну наступну точку, якщо кількість точок обліку електричної енергії споживача від 11 до 20 (включно);
600 грн. (без ПДВ) за 20 точок обліку електричної енергії та додатково 10 грн. (без ПДВ) за кожну наступну точку, якщо кількість точок обліку електричної енергії споживача від 21 до 40 (включно);
800 грн. (без ПДВ) за 40 точок обліку електричної енергії та додатково 5 грн. (без ПДВ) за кожну наступну точку, якщо кількість точок обліку електричної енергії споживача від 41 до 60 (включно);
900 грн. (без ПДВ) за 60 точок обліку електричної енергії та додатково 2 грн. (без ПДВ) за кожну наступну точку, якщо кількість точок обліку електричної енергії споживача більше 61.
2. Ця постанова набуває чинності з 1 листопада 2005 року.
Голова Комісії В.Кальченко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова НКРЕ
19.10.2005 N 935
ПЕРЕЛІК РОБІТ,
які входять до складу інформаційних послуг постачальникам електроенергії за нерегульованим тарифом
1. Погодження з постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом та надання до ДП "Енергоринок" електронною поштою реєстру повідомлень на замовлений обсяг купівлі електричної енергії постачальником електроенергії за нерегульованим тарифом в ДП "Енергоринок".
2. Щодобове визначення розрахункових погодинних обсягів споживання електроенергії споживачами, які отримують електроенергію від постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом у відповідності до постанови НКРЕ від 26.01.2004 N 63 "Про затвердження Тимчасового порядку визначення розрахункових погодинних обсягів споживання електричної енергії споживачами, які отримують електроенергію від постачальників електричної енергії за нерегульованим тарифом".
3. Формування та передача через енергосистему ДП НЕК "Укренерго" до ДП "Енергоринок" електронною поштою добових (погодинних) фактичних даних за попередню добу щодо обсягів купівлі електроенергії в ДП "Енергоринок" кожним із постачальників електроенергії за нерегульованим тарифом (сумарно по всіх споживачах постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом), що працюють на території здійснення ліцензованої діяльності постачальника електричної енергії за регульованим тарифом (макет 30900).
4. Прийняття та погодження довідок про погодинні обсяги споживання електроенергії споживачами постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом після закінчення розрахункового місяця на підставі наданих до ДП "Енергоринок" даних.
5. Опрацювання погодинних графіків виробництва власних енергогенеруючих потужностей.
6. Надання в ДП "Енергоринок" довідок про погодинні обсяги споживання електроенергії споживачами постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом (по мірі погодження) у вигляді макету, форма якого встановлюється ДП "Енергоринок" електронною поштою.
7. Погодження довідок, передбачених договором між постачальником за нерегульованим тарифом та ДП "Енергоринок".
     
  ©  ЧНПП "СИНАПС". Все права защищены.
©  Разработка сайта  Студия РОМАрт 2006
03055 Киев, В.Василевской 7, ЧНПП "СИНАПС", т/ф +38 (044)238-09-67
ссылка на e-mail,  корпоративный сайт:  http://sinapse.ua
 
  *публикуемые материалы (кроме форума) отражают точку зрения компании "СИНАПС". Мы отвечаем за объективность и достоверность всей информации.
Перепечатка материалов только с разрешения редакции, ссылка на
ресурс о когенерации www.cogeneration.com.ua обязательна.