Когенерация в Украине

КОГЕНЕРАЦИЯ В УКРАИНЕ

...наш опыт строительства газовых электростанций на базе газопоршневых мини-ТЭЦ*
карта сайта | контакты
О нас Аналитика Коммерческая информация
 

Справка по поиску


Главная / Аналитика / Законодательное поле Украины / Постановления НКРЭ / Про порядок закупівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

Про порядок закупівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
N 1058 від 18.08.99
м.Київ
Про порядок закупівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики N 139 від 13.02.2003 )
Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику" і Указом Президента України від 21 квітня 1998 р. N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.99 N 845 "Про затвердження заходів, спрямованих на оздоровлення фінансового становища електроенергетичної галузі України у 1999-2000 роках" і для забезпечення подальшого впровадження ринкових принципів ціноутворення в електроенергетиці Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Встановити, що з 1 жовтня 1999 року запроваджується порядок, згідно з яким ліцензіати з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом закуповують електричну енергію з Оптового ринку електричної енергії України (ОРЕ) з урахуванням нормативних технологічних витрат електричної енергії при її передачі місцевими (локальними) електромережами на відповідному класі напруги.
Обсяг продажу електричної енергії ліцензіату з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на межі балансової належності електричних мереж споживача визначається, виходячи з обсягу споживання електричної енергії таким споживачем і обсягу технологічних витрат.
Обсяг технологічних витрат розраховується відповідно до класу напруги, на якому споживач отримує електричну енергію, що постачається ліцензіатом з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, і на підставі економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.
( Абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою НКРЕ N 139 від 13.02.2003 )
У випадках, коли споживач має декілька живильних ліній з різними ступенями напруги на межі балансового розподілу, обсяги технологічних витрат електроенергії визначаються окремо на кожному із класів напруги.
2. Встановити, що всі документи (повідомлення, акти прийому-передачі тощо), на підставі яких оформлюється купівля-продаж електричної енергії ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом та її передача (транспортування) місцевими (локальними) електромережами, мають містити таку інформацію:
- обсяги споживання та/або передачі електроенергії на кожному із класів напруги, на яких споживач отримує електричну енергію, що постачається ліцензіатом з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом;
- обсяги технологічних витрат електричної енергії на кожному із класів напруги, на яких споживач отримує електричну енергію, що постачається ліцензіатом з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, розраховані згідно з вимогами п.1 цієї постанови.
3. Розпоряднику системи розрахунків:
- забезпечити продаж електричної енергії з ОРЕ ліцензіатам з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом за умовами згідно з п.1 цієї постанови;
- внести необхідні зміни в документи, на підставі яких оформлюється купівля-продаж електричної енергії ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.
4. Визначити, що ліцензіати з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами за процедурами, передбаченими Розпорядником системи розрахунків, надають інформацію щодо обсягів споживання електричної енергії споживачами і розрахованих на підставі економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами обсягів технологічних витрат електричної енергії на кожному із класів напруги, на яких споживач отримує електричну енергію, що постачається ліцензіатом з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.
( Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою НКРЕ N 139 від 13.02.2003 )
5. Встановити, що при постачанні електричної енергії за нерегульованим тарифом передача (транспортування) електричної енергії місцевими (локальними) електромережами оплачується за тарифами на передачу електричної енергії на відповідному класі напруги.
6. Визнати такими, що з 1 жовтня 1999 року втратили чинність постанови НКРЕ від 21.12.98 NN 1626-1652 та від 01.07.99 N 888.
Голова Комісії О.Светелік

 

     
  ©  ЧНПП "СИНАПС". Все права защищены.
©  Разработка сайта  Студия РОМАрт 2006
03055 Киев, В.Василевской 7, ЧНПП "СИНАПС", т/ф +38 (044)238-09-67
ссылка на e-mail,  корпоративный сайт:  http://sinapse.ua
 
  *публикуемые материалы (кроме форума) отражают точку зрения компании "СИНАПС". Мы отвечаем за объективность и достоверность всей информации.
Перепечатка материалов только с разрешения редакции, ссылка на
ресурс о когенерации www.cogeneration.com.ua обязательна.