Інші паливні гази

Робота когенераційного обладнання 2G Energy на інших горючих газах

У попередніх підрозділах цього розділу наведено типи когенераційного обладнання, виробництва компанії 2G Energy, та їх технічні характеристики роботи на найпоширеніших видах газу, що мають стабільний склад горючих складових, а саме: природний газ, пропан, біогаз та водень.

У разі використання інших газів, з іншими складовими компонентами, потрібно підібрати типи модулів, здатних працювати на запропонованому складі газу, та визначити їх технічні характеристики під час роботи на цьому газі.

У період роботи нашої компанії на ринку когенерації нам доводилося опрацьовувати можливість і застосовувати обладнання для роботи на наступних малопоширених типах газів: звалищний газ, шахтний метан, попутний нафтовий газ, піролізний, генераторний, а також коксовий, феросплавний та доменний гази. Зазначені гази не є стабільними, їх склад залежить від місця походження, і технології отримання, більше того, їх складові можуть змінюватися в певних межах під час його використання.

Прагнучи задовольнити всі запити наших клієнтів, ми готові надати послуги та рішення, що забезпечують максимально об’єктивне опрацювання потенційних проектів із зазначеними газами, а також забезпечити максимально ефективну роботу таких об’єктів за нашої участі в їх реалізації.

Після надання клієнтом повного складу потенційного газу для роботи передбачуваної когенераційної станції, ми спільно з нашим партнером 2G Energy, підберемо необхідне когенераційне обладнання та визначимо всі їх технічні характеристики, при роботі на цьому газі. За бажанням Замовника, після заповнення опитувального листа, ми надамо детальний бізнес-план планованого об’єкта на десятирічний період експлуатації, а також при необхідності візьмемо участь у реалізації цього об’єкта на договірних умовах.

Список проектів, виконаних дирекцією комплексного проектування, дирекцією когенераційного обладнання, а також дирекцією виконання робіт ПНВП «СИНАПС», наведено в розділі «Референц листи».