Синапс Проект Менеджмент (СПМ)

Page of

Синапс Проект Менеджмент (СПМ) одна з компаній холдингу «Синапс», що орієнтована на розвиток когенераційної технології на території України, у партнерстві з найтехнологічнішою компанією у світі, що швидко розвивається, виробником когенераційного обладнання –  — 2G Energy (Німеччина).

Федоров Савелій Дмитрович

Генеральний директор СПМ, заслужений енергетик України

Основна мета компанії полягає у перевищенні раніше досягнутих результатів на ринку когенерації України, але вже з іншим, більш ефективним обладнанням, із застосуванням технології My2G. Технологія My2G забезпечує безперервну роботу підконтрольних когенераційних модулів шляхом «On-Line» дистанційного моніторингу та автоматичного коригування характеристик, завдяки чому, виходячи зі статистики роботи цієї технології, здійснюється більше 90% автозапусків, після аварійних зупинок когенераційного обладнання, без участі обслуговуючого персоналу, що знаходиться безпосередньо на території станції.

Холдинг «Синапс», використовуючи свій накопичений досвід при будівництві Енергоцентрів, у частині проектування та реалізації об’єктів когенерації, застосовуючи комплексні рішення та свої «Ноу-хау», забезпечить найвищу в Україні надійність, ефективність та довговічність роботи когенераційних об’єктів.

Сфери діяльності

Постачання когенераційного обладнання компанії 2G Energy

Виробництво робіт, постачання додаткового обладнання

Інжиніринг будівництва газових когенераційних електростанцій

Сервісне обслуговування