Історія компанії до 2006 року

Page of

Історія компанії до 2006 року

Історія створення компанії «СИНАПС» йде в радянське минуле, в кінець вісімдесятих років, коли тільки стали з’являтися різноманітні кооперативи та малі підприємства.

Науково-виробниче підприємство «СИНАПС» було створено в жовтні 1990 року викладачем Донецького політехнічного інституту Федоровим Савелієм Дмитровичем.

Ось основні віхи розвитку компанії до 2006 року:

1990 р.

Савелій Федоров засновує компанію «СИНАПС» у м. Донецьк, колектив 5 осіб – в основному ініціативні співробітники Донецького політехнічного інституту. Основна діяльність – виконання електротехнічних робіт, побудова систем гарантованого електропостачання

1993- 1994 р.

Розробка та встановлення систем гарантованого електропостачання у філіях «Укрсоцбанку» в Донецькій області (на основі агрегатів безперебійного живлення АБП 16 та 100 кВА виробництва «Інвертор», м. Оренбург)

1995 р.

Впровадження найпотужнішої системи гарантованого електропостачання на той час у Національному банку України (для гарантованого електропостачання Розрахункової палати НБУ, на UPS Powerware Plus 80кВА)

1996 р.

Розгортання великого проекту з монтажу систем гарантованого електропостачання на станціях UMC (Український мобільний зв'язок). Встановлення систем гарантованого електропостачання на об'єктах ПУМБ (Перший Український Міжнародний банк)

1997 р.

Створення центрального офісу в Києві, філії у Донецьку, Луганську та Одесі. Розширення штату до 100 осіб. Організація проектного, сервісного відділів. Організація власного виробництва електротехнічної продукції (елементи електрощитового обладнання).

1998- 1999 р.

Створення відділу комплексних рішень для реалізації складних проектів. Початок роботи над масштабними проектами з великими корпоративними замовниками (Міністерство транспорту, Міністерство оборони, Головне управління Урядового зв'язку, Генеральний штаб, НБУ, UMC)

2000- 2003 р.

Вихід на провідні позиції на українському ринку. Реалізація низки новаторських на той час проектів державного масштабу, таких як побудова системи гарантованого електропостачання всіх відділень Національного банку України, електронної платіжної системи, системи передавальних станцій UMC. Оборот групи компаній «СИНАПС» перевищив 100 млн. грн, (18 млн. євро), штат понад 200 осіб.

2004 р.

«СИНАПС» отримує статус авторизованого дистриб'ютора та сервісного партнера у компанії General Electric Jenbacher. Створюється новий напрямок діяльності - будівництво високоефективних газових когенераційних електростанцій.

2005 р.

Як генеральний проектувальник та генеральний підрядник «СИНАПС» вводить в експлуатацію першу чергу найбільшої у світі когенераційної електростанції на шахтному метані в м. Донецьку на шахті ім. О.Ф.Засядька. Газопоршневі двигуни GE Jenbacher працюють на гранично низьких концентраціях шахтного метану (від 25%), який раніше викидався в атмосферу.

2006 р.

Компанія продовжує своє зростання як лідер в Україні щодо створення систем гарантованого електропостачання відповідальних споживачів; штат понад 300 осіб, 3 філії. Впровадження системи менеджменту якості ISO 9001 у всі структурні підрозділи компанії.

Для тих, кому цікаво дізнатися про життєвий шлях компанії СИНАПС з перших вуст, рекомендуємо інтерв'ю газеті "Донбас-Інвест" генерального директора та власника компанії Савелія Федорова

Читати статтю