Про компанію 2G Energy AG

Page of

Про компанію 2G Energy AG

2G Energy AG є провідним світовим виробником комбінованих теплоелектроцентралів (ТЕЦ) для децентралізованого виробництва електроенергії та тепла на основі газових двигунів, що працюють на звалищному газі, водні та інших спеціальних газах. Портфоліо включає системи ТЕЦ з електричною потужністю від 20 до 450. Клієнтська база варіюється від сільського господарства до муніципалітетів, житлового будівництва, комерційних підприємств, середньої та великої промисловості до енергетичного сектора.

На додаток до своєї штаб-квартирі в Хеку, в регіоні Мюнстерланд у Німеччині, з розробкою та виробництвом, 2G також має ще один виробничий майданчик у США. 2G також представлена в кількох європейських країнах через власні дочірні компанії. З моменту свого заснування у 1995 році компанія 2G ввела в експлуатацію понад 7500 заводів по всьому світу.

Переваги

Прагнення до досконалості

Інноваційність

Надійність

Ефективність

Енергозберігаючі рішення для промисловості

У таких секторах, як харчова, хімічна чи фармацевтична промисловість, потенціал енергозбереження за рахунок використання комбінованого виробництва тепла та електроенергії особливо високий. У цій галузі затребувані все складніші комплексні рішення для ефективного забезпечення електроенергією, технологічним теплом, охолодженням та парою. Загальний рівень ефективності 87 відсотків і вище не рідкість у цих секторах. Досвідчені інженери 2G, які мають навички роботи з великими двигунами, за запитом візьмуть на себе повне управління проектом і нададуть професійну підтримку розробці периферійних компонентів та інтеграції в існуючу інфраструктуру. Такі компанії, як Merck, Nordgetreide, albi, Kraft Foods та завод органічних молочних

Послуги 2G в епоху Industrie 4.0

Економіку ТЕЦ визначає як рівень ефективності роботи, а й у значною мірою сервісне обслуговування. Йдеться не лише про роботи з технічного обслуговування, такі як заміна олії та обслуговування свічок запалювання. Сучасні комунікаційні технології та інноваційне програмне забезпечення для аналізу тепер дозволяють контролювати критичні робочі параметри на ранній стадії та надавати оператору установки рекомендовані дії, щоб мати можливість превентивно уникати пошкоджень та відмов. Якщо потрібне обслуговування на місці, висококваліфіковані фахівці з обслуговування нададуть швидку та надійну допомогу. Тільки 140 сервісних автомобілів доступні у великій сервісній мережі.