Page of

П’ять чітких принципів

За двадцять років компанія 2G перетворилася на провідного міжнародного виробника та постачальника теплоелектроцентралів (ТЕЦ). І ми постійно ростемо. У контексті нашої міжнародної орієнтації та нашої децентралізованої організаційної структури важливо, щоб жоден з наших співробітників не забував духу 2G. Тому ми резюмували те, чим ми займаємося у заяві про місію:

Наш драйв

Ми активно формуємо наше майбутнє за допомогою потужних та ресурсозберігаючих рішень для децентралізованого енергопостачання.

Наші високоефективні електростанції для комбінованого виробництва електроенергії та тепла чи охолодження, а також наші послуги цінуються у всьому світі та встановлюють стандарти у галузі. Ми створюємо стійкі економічні переваги для наших клієнтів та акціонерів та активно працюємо над покращенням стану навколишнього середовища та формуванням світлого майбутнього. Успішне зростання та позитивний імідж нашої групи компаній – це наш спільний успіх у тісній та довірчій співпраці з нашими клієнтами. Цей успіх ґрунтується на чотирьох принципах, в які ми щодня вдихаємо життя з великою пристрастю: інновації, надійність, ефективність та прозорість.

Інновації

Наш інноваційний дух та сила є рушійною силою нашого розвитку. Вони мотивують нас як компанію та кожного з нас як особистість.

Стійке зростання можливе лише завдяки новим ідеям. Тому ми з самого початку впровадили в нашу компанію культуру інновацій, в рамках якої ми піддаємо сумніву існуючі рішення, де ми завжди можемо покращити хороші рішення і де вітаються ідеї та пропозиції від кожного з нас. На основі ідей ми розробляємо інноваційні продукти та послуги, які користуються попитом, які ще більше зміцнюють наші лідируючі позиції на ринку. Ми завжди пам’ятаємо про мету створення визначних переваг для наших клієнтів та, зокрема, постійного підвищення технічної та економічної ефективності наших систем та послуг

Надійність

Ми говоримо те, що думаємо, і робимо те, що говоримо. Надійні та відповідальні дії є основою для довгострокових відносин із клієнтами.

Для нас відповідальна поведінка — це даність, на яку однаково можуть покластися ділові партнери, співробітники та акціонери. Справжня відкритість, вдячність, справедливість та надійність характеризують дух 2G та зміцнюють згуртованість. Надійність також знаходиться у центрі уваги наших технічних рішень. В основному це виявляється у зразковій експлуатаційній готовності та відмінному сервісі.

Ефективність

Важливим є економне використання наявних у нас ресурсів. Ця свідомість визначає те, як ми діємо.

Для нас ефективність означає економічну та операційну ефективність. У зв’язку з цим необхідно постійно оптимізувати як наші технічні рішення, і внутрішні процеси. Щодо технологій, ми хочемо і надалі надавати нашим клієнтам кращу операційну ефективність, тривалий термін служби та високу доступність, щоб забезпечити низькі витрати на обслуговування. Таким чином, ми знижуємо витрату палива та запобігаємо викидам CO2. Це дозволяє нам робити активний і цінний внесок у захист клімату. Ефективність наших процесів та ефективне використання нашої робочої сили та ноу-хау також забезпечують зростаючий успіх нашої групи компаній

Прозорість

Повна прозорість встановлює довіру та безпеку. Це робить нас цінним партнером.

У нашій співпраці та з нашими клієнтами, а також з нашими колегами у команді 2G ми ґрунтуємось на чітких та прозорих структурах та зрозумілих рішеннях. У технології інноваційна система моніторингу гарантує повне документування всіх робочих параметрів на всіх заводах по всьому світу. З одного боку, це гарантує високу експлуатаційну готовність електростанцій 2G, а з іншого боку створює основу для подальшої техніко-економічної оптимізації електростанцій.