Історія та досягнення компанії 2G

Page of

1995 г.

Заснування компанії

Крістіан Гротхольт та Людгер Гауслінг заснували 2G Energietechnik GmbH у Хеєку. Назва «2G» походить від першої літери прізвищ двох засновників: Людгера Гауслінга та Крістіана Гротхольта. Від самого початку 2G була невеликою компанією, яка постачала свої установки переважно споживачам, зайнятим сільському господарстві.
Когенераційні станції 2G дозволили значно заощадити витрати на електроенергію, а також забезпечили резервне джерело енергії.
Перший офіс компанії знаходився у центральній частині поселення Хеєк, «Ам Маркт 7», на місці колишньої кузні (пізніше майстерня з ремонту автомобілів).

2000 г.

Закон про відновлювану енергію

Закон про відновлювані джерела енергії (Erneuerbare-Energien-Gesetz, EEG) набув чинності в 2000 році і став корисним для бізнесу. Він гарантує виробникам електроенергії з відновлюваних джерел, у тому числі біогазу, фіксовані пільгові тарифи. Очікується, що частка відновлюваних джерел енергії у виробництві електроенергії збільшиться до 40–45% до 2025 року.

2002 г.

Переїзд

Після набуття чинності EEG 2000, 2G виробила велику кількість ТЕЦ, що оснащені біогазовими установками. Приміщення в центральній частині Хеєка стали надто малі, тому 2G переїжджає у промислову зону селища Хєєк, Benzstraße 10.

2004 г.

Перша ТЕЦ 2G у Японії

Перші установки 2G експортувалися до сусідніх Нідерландів на початку нового тисячоліття. У 2004 році пішла постачання в далеку Японію - важливий крок в історії компанії.

2007 г.

ІРО

2G стала першою компанією на фондовому ринку, що постачає інтегровані високоефективні технології комбінованої теплоенергетики: 2G Bio-Energietechnik AG.

2009 г.

Інновації, природний газ, новобудови, міжнародна експансія

Серед перших 2G на німецькому ринку представили оптимізовану за продуктивністю комбіновану теплоелектростанцію (ТЕЦ) з електричною потужністю 220 кВт для роботи на біогазі.
Завдяки термодинамічній оптимізації двигуна електричний ККД ТЕЦ збільшився на 2,2%, до 40,6%.
Газові електростанції 2G ТЕЦ використовуються для вироблення електроенергії та тепла у житлових районах, промислових підприємствах/торгівлі, лікарнях та школах, а також в інших державних установах. 2G будує два виробничі цехи площею 1500 м² кожен і сучасна адміністративна будівля площею 1000 м². Ділянка площею 16500 м² надає можливість для подальшого розширення.
2G виходить на ринок США і набуває частку у збутовій компанії CENERGY Power Systems Technologies Inc., яку потім перейменовують на 2G CENERGY Power Systems Technologies Inc.
AEM GmbH стає 2G Home GmbH.

2010 г.

Дослідження та розвиток, міжнародна експансія

Створення дослідницької компанії 2G Drives GmbH у Хеєку дозволило 2G проводити безперервні дослідження та розробки в галузі газових двигунів та оптимізації периферійних пристроїв.

2012 г.

Виробництво США

2G відкриває виробниче підприємство у США під назвою 2G Manufacturing Inc. Це дозволило ідеально підготуватися до величезного ринкового потенціалу США. Компанія розпочала розробку власної установки потужністю 20 кВт, що поширювалася компанією 2G Home з кінця року. 2G Home сконцентрувалася на виробництві установок потужністю від 20 квт до 50 квт.

2013 г.

Введення в експлуатацію ТЕЦ 4 МВт, сертифікація DIN EN ISO 9001

Усього за п'ять місяців 2G перебудовує повну систему теплопостачання, щоб постачати теплову енергію для STEAG New Energies в Ессені, м.Рюттеншайд. Крім ТЕЦ з електричною потужністю 4 МВт, у рамках проекту 2G збудували нову трирівневу будівлю загальною площею 180 м² і в грудні успішно ввели установку в експлуатацію.
У грудні отримано сертифікат DIN EN ISO 9001.
Побудовано ще один виробничий цех площею 3000 м ²

2014 г.

Розширення кордонів ринку

З метою розширення присутності на ринку установок у сегменті 20 кВт та максимального використання великого потенціалу компанії, 2G значно розширює відділ продажів 2G Home. стратегічне партнерство із інженерами-теплотехніками.
Ціль – значне збільшення обсягу продажу установок g-box (потужністю від 20 до 50 кВт).
На виставці в Ганновері компанія 2G отримує сертифікати відповідності Директиві про обладнання середньої напруги. об'єднання виробників та постачальників енергетичних та водних есурсів (BDEW), як один із провідних виробників ТЕЦ.
Частка ринку газових ТЕЦ з найбільш затребуваним діапазоном потужностей у Німеччині тепер становить майже 40%. 2G зміцнила свої позиції на німецькій енергетичній арені, уклала рамкові угоди з великими постачальниками енергії та встановила електростанції на підприємствах компаній Merck, Krombacher, BASF та Osram.

2017 г.

Презентація серії aura

Установка aura від 2G створена на основі успішної концепції двигуна 4-ї серії і має відмінні характеристики ефективності. Aura оснащена розробленою 2G технологією Lambda 1 і слабо зарядженим турбокомпресором, її також відрізняє надзвичайно низький рівень емісії вихлопних газів і відповідність вимогам, що зростають по всьому світу, з обмеження викидів в атмосферу оксидів азоту.

2018 г.

Успішне виведення на ринок g-box 50 plus

Наступник вдалої моделі g-box 50 завдяки своїм численним перевагам перед попередньою моделлю успішно виходить на ринок.

2019 г.

Премія 2G Energy - співпраця з компаніями Rolls Royce та Viessmann

На престижній премії Handelsblatt Energy Awards 2018/2019 компанія 2G Energy AG була обрана переможцем у номінації «Промисловість» за найкращий інноваційний проект у галузі енергетичного переходу. 2G Energy AG укладає контракти на постачання когенераційних установок 2G з компаніями Viessmann та Rolls Royce / MTU.