Сервіс, управління та контроль

Page of

Технологія My2G забезпечує безперервну роботу підконтрольних когенераційних модулів шляхом «On-Line» дистанційного моніторингу та автоматичного коригування характеристик.

ІТ-відділ є невід’ємною частиною загальних 2G рішень та продуктів, що означає, що 2G є не лише лідером в апаратному забезпеченні системи когенерації газових двигунів, а й у системній інтеграції загалом, а також у цифровому рішенні, яке надає своїм клієнтам Інструменти, розроблені 2G в останні роки. Вона включають профілактичне обслуговування на основі ІІ.

Інструменти, які називають підтримкою доповненої реальності IRIS для усунення несправностей та обслуговування. Крім того, включає також віддалену підтримку введення в експлуатацію онлайн-платформи на основі браузера під назвою my.2-g.com для легкого доступу замовника до проектної документації, каталогу запасних частин, включаючи інтернет-магазин, який робить простим замовлення запасних частин. Ці рішення постійно вдосконалюються та оптимізуються таким чином, щоб зрештою 2G забезпечував більш високу продуктивність усієї системи.

Директор заводу

Завжди стежте за своїм системним пулом 2G: поточні дані про продуктивність, основні параметри, такі як годинник роботи, виходи, температури та звіти про стан, дозволяють отримати короткий огляд

Проектна документація

У розділі «Документи проекту» ви можете переглядати та завантажувати всі записи та документи, створені протягом терміну служби системи, всього кількома клацаннями миші.

Технічні характеристики

Відповідні технічні специфікації, креслення інтерфейсу, декларації відповідності, діаграми P&I або технічні посібники з експлуатації систем можуть бути цілеспрямовано доступні в Інтернеті за допомогою цього інструменту

Магазин

Інтернет-магазин запчастин 2G дуже зручний у використанні. У ньому клієнти і партнери можуть створювати користувацькі шаблони замовлень для замовлень, що повторюються, крім перегляду своїх історій замовлень

З’єднувач необроблених даних

Інструмент RDC дозволяє інтегрувати ключові параметри системи у власний центр керування. У разі систем 2G для цього заходу не потрібне встановлення додаткового обладнання

Каталог запчастин

Каталог запчастин містить поточні рознесені уявлення систем 2G та зображення продуктів різних окремих компонентів. Завдяки інтерактивній функції пошуку гарантується правильна ідентифікація запасних частин.

Менеджер з претензiй

Цей інструмент є платформою для зв’язку між 2G та сертифікованим партнером. Мета полягає в тому, щоб зробити врегулювання гарантійних претензій якомога простішим і прозорішим.

CRM

За допомогою інструменту CRM партнерам можуть бути призначені кваліфіковані потенційні клієнти (ліди). Перевага полягає у стратегічному відстеженні лідів у прямій співпраці з виробником, а саме 2G, та партнерами.

Маркетинг

Поточні презентації щодо стимулювання продажів та інші корисні документи для розповсюдження доступні у розділі «Маркетинг» my.2-g.com.