Після попереднього знайомства з потенційним об’єктом, визначаємося із Замовником за рівнем залучення нашої компанії у роботах по даному об’єкту. Якщо Проект перебуває лише в зачатковій стадії, то замовника буде цікавити, наскільки він ефективний в умовах виробництва, і які витрати йому необхідно понести. І тут ми можемо запропонувати виконати техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) Проекту. Для більш точного розрахунку капітальних витрат, сировинного забезпечення, собівартості отриманих енергоресурсів: електроенергії, тепла, холоду тощо, або синтезгазу (за умови використання технології газифікації, наприклад біомаси або іншої органічної сировини), Замовнику необхідно буде заповнити опитувальний лист – «Див. Опитувальні листи».
За результатами ТЕО уточнюється вартість основного технологічного обладнання, матеріалів, проектних та інших робіт з реалізації даного Проекту. У разі рішення Замовника рухатися у напрямку реалізації даного об’єкта, ми можемо запропонувати виконання проектно-кошторисної документації та постачання когенераційних модулів заводу 2G Energy, як представника цього виробника в Україні, а також як варіант та основного технологічного обладнання по Проекту.
Найкращим варіантом у частині економії коштів, своєчасної здачі об’єкта в експлуатацію та отримання якісного технічного рішення, для Замовника буде довірити реалізацію об’єкта «Під ключ», професіоналам за схемою інжинірингового контракту. Вартість Проекту, термін виконання та необхідні технічні параметри Проекту можна захистити в умовах контракту. При цьому рекомендується Замовнику найняти на час реалізації Проекту кваліфікованого управлінця, для супроводження Проекту, контролю виконання та приймання робіт.
Вартість проектних робіт у загальному кошторисі будівництва газової електростанції складає 3÷10% залежно від складності Проекту. Розміщення контейнерних когенераційних модулів, іншого блочного обладнання на майданчику або будівництво технологічних комплексів, машинних залів для розміщення відкритого обладнання.
Ціна проекту дуже залежить від особливостей конкретного об’єкта проектування: нова або існуюча будівля, адміністративно-побутових приміщень, необхідність підведення комунікацій (реконструкція трансформаторних та розподільчих підстанцій, прокладання кабельних та повітряних трас, прокладання газопроводів та теплових трас).
Для формування зобов’язуючої комерційної пропозиції на розробку та погодження проектної документації необхідні вихідні дані, перелік яких зазначений у типовому технічному завданні на проектування – «див. вихідні дані для проектування».
Термін виконання проектних робіт – від 5-ти до 9-ти місяців залежно від складності проекту та домовлених термінів. Як правило, проектні роботи починаються одночасно зі стартом всього проекту, і в першу чергу готуються розділи, від яких залежать поставки основного обладнання, заливка фундаментів і т.п. Завдяки цьому ми досягаємо того, що проектні роботи не є тим критичним процесом, від якого залежить термін будівництва електростанції загалом.
Весь комплекс робіт з проектування газових електростанцій ми виконуємо силами власного проектного відділу з високою кваліфікацією завдяки величезному накопиченому досвіду реалізації великих енергетичних об’єктів. (Див. дозвільні документи ПНВП «Синапс»). Це дозволяє виконувати всі роботи якісно та в максимально стислий термін.
Проектно-кошторисна документація розробляється відповідно до ДБН А.2.2-3-2004 ”Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва” (див. Вихідні дані для проектування) та іншими діючими на території України правилами та нормами. У вищезгаданому документі детально описано склад та вимоги до проектної документації.
Перелік проектів, виконаних проектним відділом компанії СИНАПС, наведено у розділі «див. Архів проектів ДКП ПНВП “Синапс“». Референції із застосуванням когенераційного обладнання GE Jenbacher наведено у розділі «див. розділ Референції когенераційних об’єктів»
Надішліть своє повідомлення і наш менеджер передзвонить Вам найближчим часом