Постачання обладнання 2G

Page of

Вартість основного (когенераційного) обладнання складає 45÷75% від кошторису будівництва когенераційної електростанції, залежно від виконання модулів (відкритого чи контейнерного). Тому правильний вибір основного обладнання – запорука успішної та економічно ефективної експлуатації електростанції у майбутньому. Причому досвід експлуатації всіх нами реалізованих проектів показав, що окупність Проекту меншою мірою залежить від вартості когенераційного обладнання, а більшою від ефективної роботи електростанції в цілому. Правильне інженерне проектування об’єкта, вибір надійного обладнання та кваліфіковане виконання робіт, у результаті зменшує експлуатаційні витрати та збільшує обсяги фінансових надходжень від реалізації відвантаженої енергії.

Вартість когенераційного модуля залежить від багатьох параметрів: його електричної та теплової потужності, напруги генератора (0.4 кВ або 10 кВ), виконання (у всепогодному контейнері або на рамі для установки всередині будівлі), наявності каталізатора вихлопних газів, градирень аварійного охолодження, комплектації мережевими насосами , регуляторами температури та безлічі інших опцій. Повну інформацію про характеристики обладнання та варіанти його комплектації можна знайти у розділі “Продукція 2G Energy“.

Для формування комерційної пропозиції на постачання когенераційного обладнання, нам необхідно отримати заповнений опитувальний лист (його можна завантажити звідси . і після заповнення направити на вказану в опитувальному листі електронну пошту).

Строк виготовлення когенераційного модуля становить 5 – 8 місяців залежно від моделі когенераційного модуля та завантаженості заводу виробника, з моменту підписання контракту та узгодження всіх технічних деталей. Конкретний термін поставки зазначається у комерційному реченні. Час доставки обладнання автотранспортом із заводу до Замовника становить 1÷2 тижні.

Гарантія на обладнання за замовчуванням становить не менше: 8 000 робочих годин (або 12 місяців з моменту запуску в експлуатацію або 18 місяців з моменту поставки), якщо не обумовлюються особливі умови в контракті.

Список проектів, виконаних дирекцією комплексного проектування, дирекцією когенераційного обладнання, а також дирекцією виконання робіт ПНВП «СИНАПС», наведено тут

здесь.