Пуско-налагоджувальні роботи

Page of

Пуско-налагоджувальні роботи – перший крок до успішної експлуатації

Весь обсяг робіт з налагодження когенераційних електростанцій 2G Energy виконується на випробувальному стенді на заводі-виготовлювачі в Heek, Germany. Якщо ж газопоршневий двигун призначений для роботи на спеціальному газі (біогаз, шахтний, коксовий, феросплавний, піролізний газ), під час пусконалагоджувальних робіт він буде випробуваний та налаштований із застосуванням спеціально приготовленого газу, що відповідає тому, що прописаний у контракті.

Все це означає, що Ви купуєте перевірене обладнання, що гарантовано забезпечить задекларовані експлуатаційні характеристики. Крім того, такий підхід гарантує мінімальний час на проведення пусконалагоджувальних робіт на місці інсталяції.

Пусконалагоджувальні роботи щодо когенераційної електростанції у Замовника завжди проводяться найкваліфікованішими техніками сервісної команди 2G Energy.

Процес налагодження включає перевірку всієї інсталяції, перший старт, синхронізацію з мережею, повний комплекс вимірювань і тестів, випробувальну роботу протягом 48 годин та передачу обладнання Замовнику.

У процесі проведення пусконалагоджувальних робіт та випробувальної роботи проводиться навчання персоналу Замовника навичкам експлуатації когенераційної електростанції.

ФАКТИ:

  • Сервісний персонал 2G Energy вводить в експлуатацію понад 500 двигунів щорічно у всьому світі.
  • Усі креслення, проектна документація, результати пусконалагоджувальних випробувань двигунів на заводі та на об’єкті, а також їх поточні налаштування по кожному об’єкту з обладнанням 2G Energy постійно зберігаються в центрі підтримки.