Постачання периферійного обладнання

Page of

Наша компанія прагне досягти лідерства у кожному з напрямків своєї діяльності. Зусилля компанії сконцентровані на наданні послуг та рішень, що забезпечують максимально ефективну роботу об’єктів, що реалізуються. Як відомо, важливо щоб у ланцюзі всі ланки мали однакову міцність, і це є запорукою її міцності. Саме тому, слідуючи нашій стратегії, використовуючи накопичений величезний досвід у реалізації та експлуатації когенераційних об’єктів, ми намагаємося запропонувати максимально повне рішення щодо об’єкта, що реалізується.

На жаль, наш Український менталітет у бізнесі ще не дозрів до довіри до інжинірингового способу реалізації об’єктів. Більшість Замовників з міркувань заощадити на капітальних витратах, намагається самостійно керувати всіма етапами процесу будівництва, як правило, не маючи досвіду в цій галузі, розпорошуючи відповідальність за роботу майбутнього об’єкта на безліч більш дешевих підрядників. У результаті, ці експерименти призводять до цілком протилежних результатів, у частині капітальних витрат і термінів виконання робіт, але головне у подальшої ефективності у роботі об’єкта. Звичайно, Замовник при цьому накопичує цей досвід у новій галузі господарювання, чим власне й виправдовує ці витрати.

У разі відмови нашого Замовника від інжинірингового варіанта реалізації його Проекту, ми пропонуємо обмежитися хоча б поставкою основного периферійного обладнання, від якого залежить надійність роботи об’єкта. До такого обладнання можна віднести:

  • систему газоочищення, аналізатори якості газу при використанні альтернативних газів;
  • низьковольтне та високовольтне електрощитове та трансформаторне обладнання;
  • частотні приводи та інші системи автоматизації виробничих процесів на об’єкті, що будується.

Постачання периферійного обладнання в обумовленому асортименті здійснюється за окремими договорами поставки, де відображаються всі умови захисту Замовника щодо вибору обладнання «ціна-якість», правильної комплектації, термінів поставки, гарантійних умов при експлуатації.

Список проектів, виконаних дирекцією комплексного проектування, дирекцією когенераційного обладнання, а також дирекцією виконання робіт ПНВП «СИНАПС», наведено в розділі