Партнерське співробітництво

Page of

Продаж електроенергії та тепла

Компанія ПНВП “СИНАПС” готова запропонувати Замовнику альтернативний варіант постачання електричної та теплової енергії за нижчими цінами. Економія витрат на придбання електроенергії в мережі може досягати 10-15% від існуючого рівня платежів, без будь-яких капітальних витрат з боку Замовника або значно вище значення від існуючого рівня платежів, при спільному фінансуванні Енергоцентру на території Замовника.

Пропонуємо такий порядок співпраці між компанією групи “СИНАПС” та підприємством Замовника:

  • У разі принципової нашої згоди на співпрацю, ми надсилаємо комерційну пропозицію із зазначенням спеціальних (нижчих) тарифів на тепло та електроенергію
  • Після схвалення запропонованих тарифів, розробляється довгостроковий (5÷10 років) договір на постачання електричної та теплової енергії, із затвердженими річними обсягами, піковими та мінімальними навантаженнями. Спеціальні тарифи на електроенергію та тепло прив’язуються лише до ціни палива.
  • Перед початком виконання проектних робіт та поставок обладнання підприємство вносить суму у розмірі 15÷20% від вартості обладнання на рахунок компанії “СИНАПС” як заставу виконання Договірних зобов’язань із закупівлі електричної та теплової енергії. Через 1 рік роботи Енергоцентру, за відсутності порушень у графіку закупівель та оплати за поставлену тепло- та електроенергію, застава повертається.
  • Після отримання технічних умов компанія “СИНАПС” за свій рахунок або у спільному фінансуванні протягом 9-18 місяців будує та вводить в експлуатацію когенераційну електростанцію узгодженої потужності. Усі експлуатаційні витрати (закупівля палива, олії, запасних частин, заробітна плата персоналу) несе компанія “СИНАПС” або спільна структура із Замовником.
  • Після закінчення терміну Договору на постачання електричної та теплової енергії можлива передача когенераційної електростанції у власність підприємству. Повний термін експлуатації когенераційних модулів 2G Energy до списання – понад 200 000 робочих годин (більше 25 років).

Значне зниження тарифів стає можливим завдяки нижчій собівартості електроенергії від Енергоцентру, побудованого на території Замовника. З ланцюжка електропостачання виключаються всі посередники у вигляді місцевих електропостачальних компаній із застарілим обладнанням та величезними технологічними втратами; підприємство перестає субсидувати населення з його низьким пільговим тарифом.

Крім цього, така схема співпраці має ще більший потенціал зниження витрат на електропостачання для підприємства, якщо воно перейде на роботу за 3-х зонним тарифом. У пікові та напівпікові періоди постачання електроенергії здійснюватиме електростанція компанії “СИНАПС”, а в період нічного провалу енергосистеми, підприємство зможе закуповувати електроенергію в енергосистемі за дуже низьким нічним тарифом (на даний момент він становить 50% від одного ставкового тарифу).

Презентація побудованих та введених в експлуатацію Проектів когенерації наведено тут